Consultday in 2024: groei, innovatie en een echt team

Ton Groot

Managing HR IT Consultant

23 december 2024

Het einde van het jaar komt steeds dichterbij en het is bijna tijd voor kerst en nieuwjaar met de familie. Voor ons zijn dit ook de laatste loodjes voor een flink aantal go lives bij mooie klanten. Maar eerst kijk ik met jullie terug op Consultday in 2024 en wat we bereikt hebben dit jaar. 

2024, een prachtig jaar 

2024 was een prachtig jaar waarin heel veel is gebeurd; wij hebben als Consultday onze basis verder verstevigd en ons team heeft een sterke band met elkaar gebouwd. Onze kernwaarden hebben we echt verder kunnen doorleven en toepassen, wat ons succesvol heeft gemaakt en ons eigen kennisniveau heeft laten groeien. Ook dit jaar hebben we veel prachtige projecten en opdrachten mogen uitvoeren. Zelf werk ik ook mee aan diverse projecten om zowel mijn kennis op peil te houden als onze klanten intensief te adviseren. Dit blijf ik echt fantastisch vinden om te doen. 

Dit jaar hebben we grote stappen gezet in het verbreden en verdiepen van onze eigen expertise en services. Een van de hoogtepunten was de oprichting van ons nieuwe Data & Analytics-team, onder leiding van Rianne. Met een scherp oog voor data-gedreven inzichten en een innovatieve aanpak heeft dit team inmiddels al een aantal projecten van formaat opgeleverd, datamigraties uitgevoerd en organisaties inzicht in hun eigen HR-data gegeven. 

Mijn memorabele momenten 

Ik heb zoveel memorabele momenten beleefd in 2024. Het waren er echt meerdere en het gaat om zowel projecten als om ons team. De implementaties van de nieuwe payroll en benefitshop bij de Rabobank en de insourcing van de HR Services bij Vattenfall bijvoorbeeld, waar we echt het verschil hebben kunnen maken. Ook hebben we een succesvolle beurs beleefd met UNLEASH World in Parijs en organiseerden we een Ronde Tafel om te praten over de ervaringen met het uitbesteden van HR-diensten met ABN AMRO, Jumbo, KPN, Odido en diezelfde Rabobank. Als klap op de vuurpijl was er de jaarlijkse workation voor Team Consultday, dit jaar in het Portugese Cascais!  

Prachtige projecten 

We hebben meer prachtige projecten mogen uitvoeren naast diegenen bij de Rabobank en Vattenfall. Onder meer het selecteren van een nieuw systeem voor tijdschrijven bij Ausnutria, een mooie AFAS ERP-implementatie bij het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) en Stichting Opbouw of de implementatie van Visma Youforce bij de KB – de Koninklijke Bibliotheek.  

Bij deze en al andere projecten werken we volgens onze ConsultWay of Working, die onder meer bestaat uit onze kernwaarden: 

  • Eigenaarschap: Ze nemen verantwoordelijkheid voor het tijdig en binnen budget realiseren van deliverables, wat de weg naar succes effent. 
  • Eenvoud: Consultday reduceert complexiteit in technologie, processen en menselijke interacties door een pragmatische aanpak. 
  • Kennis delen: Ze integreren hun expertise om organisaties in staat te stellen zelfstandig te opereren. 
  • Focus aanbrengen: Consultday richt de aandacht op wat echt belangrijk is, zodat er alignment is met de belangrijkste doelstellingen 

Hierdoor weten organisaties waar zij aan toe zijn, wat ze mogen verwachten en hoe onze consultants écht het verschil maken.  

Trots op onze klanten 

Het vertrouwen dat onze klanten in ons stellen, blijft ons grootste compliment. In 2024 hebben we opnieuw mooie opdrachten uitgevoerd voor prachtige en bekende Vattenfall, Rabobank, KPN en Jumbo. Dat zijn slechts een paar prachtige namen, we helpen ook prachtige organisaties als het COA en onderwijs- en overheidsinstellingen met hun HR (Tech) transformaties. Het is inspirerend om te zien hoe ons werk deze uiteenlopende sectoren vooruithelpt, hoe enthousiast de HR-teams daarvan worden en hoe gewaardeerd mijn collega’s worden. Daar voel ik echt veel trots voor. Trots op onze consultants die verandering creëren, trots op organisaties die kiezen voor diezelfde verandering en de interne afdelingen die daar mee aan de slag gaan en blijven. Daar doe ik het echt voor! 

Een mooi team 

Onze groei in klanten en projecten betekent ook groei in ons team. Dit jaar hebben we een aantal geweldige nieuwe collega’s mogen verwelkomen: Rianne, Wouter, Glenn, Rinus, Kim, Jeroen M, Renée en Christina. Zij brengen allemaal unieke kennis en een frisse blik mee. Kennis op HR (IT) Project Management, Business Analyse, Data, Change Management en Testen. Samen met deze nieuwe teamleden bouwen we aan nog meer impact en innovatie in HR en Tech in 2025 en vér daarna. Er was een welverdiende FD Gazelle Award, de eigen Consultday Awards, en zoveel ander moois waar ik alle Consultday’ers voor wil bedanken. Ik heb geleerd dat wij een topteam bij elkaar hebben gebracht die een hoge klanttevredenheid scoren met een 9.4 als gemiddelde. Daar ben ik heel trots op en dankbaar voor. 

Kom jij erbij in 2025? We hebben mooie vacatures openstaan en ik ben heel benieuwd waar jouw kracht ligt. 

Consultday in 2025 

Volgend jaar gaat ook weer een mooi jaar worden voor ons, voor Consultday. We weten dat onze bestaande, langdurige relaties met klanten en partners een heel belangrijke succesfactor zijn voor ons. In 2025 willen wij met name verder inzetten op verdere automatisering van HR Delivery, onder meer digital adoption services (met myMeta) en employee engagement (met QuandaGo). Dit versterkt niet alleen onze visie over HR en tech, maar ook de overall diensten die wij kunnen bieden. Ook gaan de markt nog meer vertellen waarom organisaties voor Consultday moeten kiezen, onder meer met klantcases en interessante blogs. We hebben zoveel ervaring en expertise, dit delen we graag. Laten zien en ervaren waarom wij dé Go to HR IT consultancy zijn! 

Een nieuwe go live! 

Met al deze successen en bijzondere momenten in mijn achterhoofd kijk ik echt uit naar 2025. Samen met ons geweldige Team Consultday en onze vertrouwde (integratie)partners, sta ik klaar om nieuwe uitdagingen aan te gaan en nog meer impact te maken in de wereld van HR en Delivery. 

Dank aan iedereen die dit jaar bijzonder heeft gemaakt. Op naar een nieuwe go live: het jaar 2025! Namens ons hele team, wens ik jou en de mensen om je heen het allerbeste toe! 

Ton Groot 


Meer Blogs